SISOC2

دومین کنگره بین المللی جراحی سرطان شیراز

درباره ما

دومین کنگره بین المللی جراحی سرطان شیراز در تاریخ 17-15 آذرماه 1402 در شیراز – ایران برگزار می شود .

سرطان از تهدیدهای بزرگ سلامت انسان در سراسر دنیاست و 70 درصد مرگ و میر سرطان در کشورهای با درآمد کم و متوسط رخ می دهد . پیش بینی می شود در سال 2030 بیش از 120 هزار مورد جدید سرطان در ایران بروز کند . جراحی علاوه بر اینکه نقش اصلی در درمان سرطان دارد ، در تشخیص ، پیشگیری ، بازسازی و توانبخشی بیماران مبتلا به سرطان نیز نقش به سزایی دارد.

توجه ویژه به جراحی سرطان به عنوان زیرشاخه ای از جراحی عمومی از چند دهه قبل و بویژه طی دو دهه گذشته در برخی کشورها ، موجب بهبود مراقبت های درمانی و نتیجه نهایی درمان در بسیاری از بیماران با انواع مختلف سرطان شده است .

بخش جراحی سرطان و مرکز تحقیقات بیماریهای پستان دانشگاه علوم پزشکی شیراز درصدد برگزاری دومین کنگره بین المللی جراحی سرطان در شیراز می باشد تا علاوه بر هم فکری و تبادل نظر متخصصین و محققین مراکز مختلف ایران ، از دانش و تجربیات پژوهشگران و متخصصین مطرح از مراکز معتبر دنیا استفاده نموده و موجب انتقال دانش روز به ایران و منطقه گردد.

تلاش شده است در طی سه روز برگزاری این کنگره ، بوسیله ارائه سخنرانی های تخصصی ، پانل هایی با مشارکت فعال مخاطبین و کارگاه های متنوع ، روش های استاندارد درمانی بویژه تکنیک های جراحی و روش های نوین مداخلات جراحی در درمان سرطان های مختلف از جمله سرطان پستان ، سرطان های گوارش، کبد و مجاری صفراوی ، ملانوم ، سارکوم بافت نرم و سرطان کلیه و مجاری اداری و سرطان های زنان به بحث و تبادل نظر گذاشته شود . در این کنگره همچنین ملاحظات بیهوشی در جراحی سرطان با حضور متخصصین بیهوشی بررسی و تبادل نظر خواهد شد. حضور ارزشمند شما موجب غنای علمی کنگره می باشد . اطمینان داریم بازدید از شهر زیبای شیراز در فصل رویایی پائیز، خاطرات خوشی را برای شما رقم خواهد زد . منتظر دیدار شما هستیم.

 

دکتر عبدالرسول طالعی رئیس کنگره

دکتر صدیقه طهماسبی دبیر علمی کنگره

دکتر مجید اکرمی دبیر اجرائی کنگره


تیم اجرایی ما

خلاق چون شما

Dr. AbdolRasoul Talei
رئیس کنگره

استاد عبدالرسول طالعی

استاد جراحی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فلوشیپ جراحی سرطان ، رئیس بخش جراحی سرطان و رئیس مرکز تحقیقات بیماریهای پستان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

Dr. Sedigheh Tahmasebi
دبیر علمی کنگره

دکتر صدیقه طهماسبی

استاد جراحی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فلوشیپ جراحی سرطان

Dr. Majid Akrami
دبیر اجرایی کنگره

دکتر مجید اکرمی

دانشیار جراحی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فلوشیپ جراحی سرطان

نیاز به کمک دارید؟ تماس با ما

دیدگاه ها (2)

 • ه
  هاشم شریفی ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ ۰۷:۵۷

  با سلام.ضمن عرض خسته نباشید خواستم بدونم هزینه ثبت نام در روز شروع کنگره 15 میلیون تومان هست؟؟من مجبورم همون روز ثبت نام کنم.لطفا علت اینهمه اختلاف قیمت رو میفرمایید؟بنظر منطقی نمی آید

  • S
   SISOC ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ ۰۸:۵۲

   با سلام و احترام هزینه ثبت نام در روز کنگره مبلغ 1،500،00 تومان می باشد. اشتباه نگارشی در میزان هزینه ثبت نام در سایت وجود داشت که اصلاح شد.

  • ع
   علی ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ ۰۱:۱۲

   با سلام و احترام میخواستم بپرسم که دانشجویان پزشکی خارج از کشور هم میتونن شرکت کنند و امتیازی هم بهشون تعلق میگیره

   • S
    SISOC ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ ۱۳:۱۹

    با سلام و احترام بله، شرکت حضوری در کنگره برای دانشجویان پزشکی خارج از کشور نیز مقدور می باشد و مشابه سایر شرکت کنندگان گواهی حضور دریافت خواهند کرد.

ارسال یک دیدگاه

ارسال دیدگاه توسط مدیریت بسته شده است.