پیام کنگره

۱۴۰۲/۰۷/۱۰ ۱۱:۰۲

دومین کنگره بین المللی جراحی سرطان شیراز در تاریخ 17-15 آذرماه 1402 در شیراز – ایران برگزار می شود .

سرطان از تهدیدهای بزرگ سلامت انسان در سراسر دنیاست و 70 درصد مرگ و میر سرطان در کشورهای با درآمد کم و متوسط رخ می دهد . پیش بینی می شود در سال 2030 بیش از 120 هزار مورد جدید سرطان در ایران بروز کند . جراحی علاوه بر اینکه نقش اصلی در درمان سرطان دارد ، در تشخیص ، پیشگیری ، بازسازی و توانبخشی بیماران مبتلا به سرطان نیز نقش به سزایی دارد.

توجه ویژه به جراحی سرطان به عنوان زیرشاخه ای از جراحی عمومی از چند دهه قبل و بویژه طی دو دهه گذشته در برخی کشورها ، موجب بهبود مراقبت های درمانی و نتیجه نهایی درمان در بسیاری از بیماران با انواع مختلف سرطان شده است .

بخش جراحی سرطان و مرکز تحقیقات بیماریهای پستان دانشگاه علوم پزشکی شیراز درصدد برگزاری دومین کنگره بین المللی جراحی سرطان در شیراز می باشد تا علاوه بر هم فکری و تبادل نظر متخصصین و محققین مراکز مختلف ایران ، از دانش و تجربیات پژوهشگران و متخصصین مطرح از مراکز معتبر دنیا استفاده نموده و موجب انتقال دانش روز به ایران و منطقه گردد.

تلاش شده است در طی سه روز برگزاری این کنگره ، بوسیله ارائه سخنرانی های تخصصی ، پانل هایی با مشارکت فعال مخاطبین و کارگاه های متنوع ، روش های استاندارد درمانی بویژه تکنیک های جراحی و روش های نوین مداخلات جراحی در درمان سرطان های مختلف از جمله سرطان پستان ، سرطان های گوارش، کبد و مجاری صفراوی ، ملانوم ، سارکوم بافت نرم و سرطان کلیه و مجاری اداری و سرطان های زنان به بحث و تبادل نظر گذاشته شود . در این کنگره همچنین ملاحظات بیهوشی در جراحی سرطان با حضور متخصصین بیهوشی بررسی و تبادل نظر خواهد شد. حضور ارزشمند شما موجب غنای علمی کنگره می باشد . اطمینان داریم بازدید از شهر زیبای شیراز در فصل رویایی پائیز، خاطرات خوشی را برای شما رقم خواهد زد . منتظر دیدار شما هستیم.

 

دکتر عبدالرسول طالعی رئیس کنگره

 دکتر صدیقه طهماسبی دبیر علمی کنگره

 دکتر مجید اکرمی دبیر اجرائی کنگره

دیدگاه ها (0)

تاکنون دیدگاهی منتشر نشده است. شما اولین نفر باشید!

ارسال یک دیدگاه

ارسال دیدگاه توسط مدیریت بسته شده است.